VESA İLYOS İLE

Güneşin hüküm sürdüğü
topraklara hoş geldiniz

Page Image
18
YILLIK DENEYİM
300
MUTLU EV SAHİBİ
224
TAMAMLANAN PROJE
15
DEVAM EDEN PROJE

VESA İLYOS, uzun yıllardır birçok projeye imza atmış, alanında ayrı ayrı tecrübeli isimlerin güçlerini birleştirerek oluşturdukları Vesa Group tarafından hayata geçirilmektedir.

Birçok hayali mimariyle buluşturan VESA GROUP, Bodrum Turgutreis’de, böylesine değerli bir lokasyonda; sağlam, kaliteli ve güvenli bir proje olan VESA İLYOS’a yön vermiştir.

VESA İLYOS İLE

Yeni bir hayat

Modern hayatın getİrdİğİ tüm konfor olanaklarının yanı sıra doğayla uyumlu, sonsuzluğa uzanan denz manzarası.

Güneşin eşliğinde, denizin kokusunu içinize çektiğiniz pencerenizi açtığınızda huzurun içeri gireceği bir değişime adım atın.

Alternate Text

MİMARIN GÖZÜNDEN VESA İLYOS

Ege denizinin muhteşem bir parçasını bünyesinde barındıran Bodrum’un Turgutreis bölgesinde tasarımını yaptığımız İlyos projesi; arazinin topografik, doğal ve iklimsel özellikleriyle hayal gücümüze yön vermiştir.

Arfa Mimarlık; tasarladığı her yapıda o yapının bulunduğu ortamla dialog kuran ve o dünyanın bir parçası haline gelebilmeyi becermiş yapılar kurmayı kendisine ilke edinmiştir. Projede bize ilham veren en önemli unsur; topografya ve o topografyaya tamamen hakim olan uçsuz bucaksız deniz manzarası olmuştur.

Tasarım tamamen bulunduğu bölge ile sağlam bir dialog kurmayı ve deniz manzarasını olabilecek en yüksek seviyede kullanıcıya ulaştırmayı amaçlamıştır. Proje manzarayı tamamiyle algılamayı sağlayan şeffaf cepheleri, kendine hayran bırakan modern çizgileri ve bulunduğu arazi ile bütün bunların ayrılmaz bir parçası olmayı hedeflemiştir.

BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ

İş
Ortaklarımız

Devam eden projeler

VESA İLYOS İLE

BİZİ NASIL BULABİLİRSİNİZ?

Bizimle İletişime Geçin

SATIŞ VE TANITIM OFİSİ :

Karain Cad. Turgutreis Mah. BODRUM/MUĞLA

TELEFON NUMARASI :

+ 90 (252) 333 00 30

EMAİL :

info@vesailyos.com